Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Česká výroba - šití záclon a závěsů na míru | Záclony Praha 5

ZÁCLONY A ZÁVĚSY NA MÍRU

Záclony přináší do interiéru lehkost, eleganci i romantiku. Zatímco zatemňovací závěsy poskytují praktické stínění a exkluzivní dekoraci interiéru. Toužíte, aby vaše záclony a závěsy vynikaly a podtrhly interiérový design? Nechte si ušít záclony a závěsy na míru.

  • Široká možnost úprav a individualizace
  • Kvalitní materiály a jejich zpracování

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Šití kvalitních záclon a závěsů na míru

Volbou vzoru a materiálu výběr záclon do oken zdaleka nekončí. Aby záclony byly skutečnou ozdobou interiéru, je důležité správně zvolit nejen délku a šířku, ale také míru řasení, obšití okrajů i vhodné zavěšení. Tyto práce doma jen málokdo zvládne. Šití záclon na míru proto poskytuje komfortní způsob, jak bez potíží vybavit interiér záclonami.
 

Nabízíme šití závěsů a záclon na míru do bytů, restaurací, hotelů i kanceláří. Na zakázku zhotovíme záclony do kuchyně, obývací místnosti a dalších pokojů, stejně jako ušijeme závěsy do oken, dveří i pro elegantní předělení velkých prostorů. Na míru šijeme krajkové, voálové, síťové, či římské záclony se zavěšením do tunýlku, na kolečka, poutka nebo řasící stuhu.
 

Naše záclony vynikají kompletním provedením, které umožňuje jejich okamžité pověšení. Stačí si vybrat pouze šířku, výšku a především design. V naší nabídce naleznete dekorační, voálové, krajkové i zatemňovací závěsy. Široký výběr vzorů, látek a provedení nabízí vhodné záclony do kuchyně, obývacího pokoje, do ložnice i na chalupy a ostatních částí interiéru. Pro dětské pokoje nabízíme závěsy s oblíbenými dětskými motivy.

Provádíme:

  • úpravy výšky a šířky
  • obšití okrajů
  • našití řasící stužky
  • našití tunýlku
  • kroužkování závěsů

Nevíte, jaké rozměry zvolit nebo jak provést správné zaměření? Zavolejte nám, součástí našich služeb je odborné zaměření závěsů i montáž garnýží.


Široký výběr látek, vzorů i barevných odstínů

Správná kombinace materiálu, vzoru a barevného odstínu dokonale podtrhne interiérový design. Metrový textil nabízíme na výběr v širokém množství nejen vzorů a barevných provedení, ale také kvalitních materiálů, které vynikají luxusním vzhledem i snadnou údržbou.


Jakou vybrat šířku a délku záclon?

Při výběru kusových záclon nezapomeňte zohlednit řasení, které jejich krásu zvýrazní. Na řasení počítejte zhruba s dvojnásobkem šířky okna. Nikdy nevolte šířku záclony stejnou s šířkou okna. Záclona bez řasení by ztratila svůj půvab. Zároveň veškerý látkový textil vybírejte tak, aby doplňoval interiérový design a nepůsobil rušivým dojmem.
 

Pečlivost věnujte také výběru délky. Rozlišujeme dvě základní délky závěsů - k parapetům a k podlaze. Délka záclon se vždy měří od spodního okraje garnýže. Dlouhé záclony se nesmí válet po zemi. Ideální vzdálenost od země je 1 až 2 cm. Kratší záclony by měly zakrývat spodní okraj parapetu.
 

Nezůstáváme pouze u šití závěsů a záclon na míru. Z látky šijeme také povlečení polštářů, dekorační ubrusy a další bytový textil. Díky tomu můžete materiálově i barevně sladit celý bytový textil interiéru. Potřebujete výrobu bytového textilu zkonzultovat?
 

Navštivte naši kamennou prodejnu v městské části Praha 5 - Radotín!

Česká výroba s krátkou dodací lhůtou

Šití záclon na míru vyžaduje nejen individuální přístup, ale také čas na výrobu. Dlouho ale čekat nebudete. Standardní dodací lhůty jsou pět až deset dnů. Záclony a závěsy šijeme v České republice. Výroba záclon a závěsů z kvalitních látek a materiálů z celé Evropy.

Přijďte se podívat na nabídku záclon a závěsů

Hledáte elegantní záclony do kuchyně nebo zatemňovací závěsy z látky podle vašeho výběru? Navštivte kamennou prodejnu Záclony Praha. Proměníme váš domov v útulné a elegantní místo.

.Rychlý kontakt

RÁJ PODLAH s.r.o.
Osvoboditelů 69/5A
Praha 5-Radotín, 15300

+420-777 810 707
info@zaclony-praha.cz
Provozní doba
Po - Pá 8:30 - 17:30
So - zavřeno
 SCHŮZKA S ODBORNÍKEM  ZASLAT POPTÁVKU

Navštivte nás!

Přijďte si vybrat a prokonzultovat vaší podlahu osobně. Vyberte si z velkého množství vzorů a typů podlah.

www.rajpodlah.cz
www.epoxipodlahy.cz
www.zaclony-praha.cz